XXVII. Országos Szülésznői Konferencia 2020. május 14-16 Lillafüred

2020. JANUÁR 22. Hírek Egyetemi hírek

Tisztelt Kolléganők, Kollégák!

Nagy öröm számunkra, hogy a XXVII. Országos Szülésznői Konferenciát több mint 20 év után újra a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház Szülészeti és Nőgyógyászati Osztálya rendezheti 2020. május 14-16. között, Lillafüreden a Hunguest Hotel Palotában.

A konferencia alkalmat biztosít a gyakorlati tapasztalatok kicserélésén túl a baráti kapcsolatok erősítésére, valamint egy hétvégi gondtalan pihenésre és lelki feltöltődésre a csodálatos környezetben elhelyezkedő gyönyörű Palota Hotelben.

A tudományos ülésen a szakma elismert képviselői tartanak előadásokat, emellett szeretnénk, ha minél több szülésznő, védőnő, gyermekápoló szerepelne előadással, osztaná meg tapasztalatát, tudását a konferencia résztvevőivel.

Az előadásokat követő interaktív beszélgetések teszik még értékesebbé az elhangzottakat és adnak üzenetet az otthoni munkához, ezért szeretnénk kellő időt biztosítani az érdeklődést felkeltő témakörök megvitatására.

A konferencia tervezett témakörei:

1. Családbarát szülészeti program
  2. Szülésznőképzés jelene és jövője
  3. A várandósgondozás aktuális problémái
  4. Védőnői és szülésznői szerepkör a várandósgondozásban
  5. Szülésre felkészítés
  6. Szülésznő önálló szülésvezetése
  7. Szülés dúlával vagy nélküle
  8. Szoptatás elősegítése, támogatása
  9. „Aranyóra”
  10. Körkép a császármetszésről
  11. Szabadon választott témák

JELENTEKZÉS ELŐADÁS TARTÁSÁRA

Kérjük, megadni szíveskedjen a táblázatban szereplő adatokat, valamint az előadás egy oldalas összefoglalóját.

Az előadás időtartama: 8 perc

Az országos konferencia a résztvevőknek TESZTLAP kitöltéssel zárul, ezért szükségünk van egy tesztkérdésre, a helyes válasz/válaszok megjelölésével.

A szakmai program akkreditációját 90 nappal a rendezvény időpontja előtt kell benyújtanunk, ezért szeretnénk bekérni a „Jelentkezés előadás tartására” lapot és a TESZT kérdést legkésőbb 2020. január 29-ig a Csetneki Julianna szulesznoi.csetneki@apolasiegyesulet.hu e-mail címre.

Akkor, ha tervezed előadás tartását, kérlek írj email-t a fenti email címemre és átküldjük elektronikusan is ezt az anyagot, hogy bele tudj írni!

Az előadás elfogadásáról visszaigazolást küldünk 2020. február 11-ig.

Az előadást Powerpoint-ban kérjük elkészíteni.

Kérjük, mellőzzék a saját laptop használatát!

Az online jelentkezés és a részvételi díj mind az előadók, mind a résztvevők számára szükséges!

A konferenciára jelentkezés elektronikus úton történik.

Részletes információt a szerviziroda.hu honlapon a „konferenciák,kongresszusok” menüpontban találnak, jelentkezni ugyanitt lehet vagy az alábbi linkre kattintva is elküldhető.

JELENTKEZÉS ITT

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődő munkatársunkat!

Csetneki Julianna
Magyar Ápolási Egyesület