AIESEC

2020. NOVEMBER 2. Hírek Kari hírek

Az AIESEC a világ legnagyobb diákszervezete 1972 óta van jelen hazánkban és dolgozik a fiatalok személyes, szakmai és vezetői képességeinek fejlesztésén.

Pécsett 1976 óta formáljuk a fiatalságot azáltal, hogy nemzetközi önkéntes, és szakmai gyakorlatokat biztosítunk, melyek által a diákok fejleszthetik készségeiket, mivel erősen hisszük, hogy a vezetés képessége mindenkiben megvan.

Önkénteskedj az aiesec-kel, és tedd magad próbára azzal, hogy beutazod a világot, és új kultúrákat ismersz meg, miközben aktívan teszel egy jobb jövőért.

Végezd szakmai gyakorlatod az aiesec-kel, és fejleszd vezetői készségeid, mialatt karrier lehetőségeidet tágítod egy, a területeden végzett nemzetközi szakmai gyakorlat során, ami megadja neked azt a szakmai tudást, amit keresel.

További információért látogass el az aiesec.org oldalra