Egészségbiztosítás -- Népegészségügy - Egészségpolitika Nyári Egyetem – 2019.

2019. ÁPRILIS 5. Hírek Kari hírek

A Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Egészségbiztosítási Intézete az „EFOP-3.6.2-16-2017-00009  Klinikai Kutatások Tematikus Hálózatának Kialakítása és Nemzetköziesítése” pályázat keretében nyári egyetemet szervez „Egészségbiztosítás – Népegészségügy – Egészségpolitika Nyári Egyetem” címmel.

A nyári egyetem témakörei az egészségbiztosítás, népegészségügy és egészségpolitikai aktuális kérdéseit tárgyalják:

• egészségügyi finanszírozás, egészségbiztosítás
  • népegészségügy
  • egészségfejlesztés és prevenció
  • ellátásszervezés
  • bizonyítékokon alapuló egészségpolitika

Időpont: 2019. június 16-21.

Helyszín: Pécs PTE Egészségtudományi Kar

Az alábbi résztvevők jelentkezését várjuk: a Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar és más karok hallgatói, fiatal oktatói.

A résztvevők számára a EFOP-3.6.2-16-2017-00009 pályázat keretében térítésmentes szállást (5 éjszakára) és ebédet biztosítunk a kurzus idejére.

A pályázathoz mellékelni kell:

• pontosan kitöltött és aláírt jelentkezési lap (ide kattintva letölthető)
  • részletes szakmai önéletrajz, melyben a hallgató leírja eddigi tevékenységét, eredményeit (tanulmányi átlag az utolsó 4 félévben, nyelvismeret, TDK és egyéb előadások, közösségi aktivitás, stb.)

A pályázatot elnyert hallgató köteles az előadásokon illetve a work shopok-on aktívan részt venni. A részvételről oklevelet állítunk ki.

A Nyári Egyetemre a mellékelt jelentkezési lap kitöltésével lehet jelentkezni.

Jelentkezési határidő: 2019. április 12. (péntek)

A jelentkezések beküldendők személyesen vagy postai úton:

PTE ETK Egészségbiztosítási Intézete
7621 Pécs, Mária u. 5-7.