Együttműködési megállapodást kötött a Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kara és a Király Sportegyesület

2021. JÚNIUS 18. Hírek Kari hírek

"A regionális, nyugat-dunántúli sport-egészség - rekreáció és rehabilitáció - fejlesztése” címmel kötött együttműködési megállapodást a Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kara és a 108-szoros válogatottsági rekorder kapus, Király Gábor által 2006-ban alapított, 250 sportolót soraiban tudó Király Sportegyesület.

Az együttműködés keretében célul tűzik ki, hogy a jövőben a prevenció és rehabilitáció területein számos felmérést, konferenciát és rendezvényt szerveznek, tevékenységeik kapcsán pedig törekednek különböző tréningek, képzések megvalósítására is.

Az együttműködési megállapodást az egyesület részéről Király Gábor, a PTE Egészségtudományi Kar képviseletében pedig Prof. Dr. Ács Pongrác dékán látta el kézjegyével 2021. június 18-án, Szombathelyen, a Király Sportlétesítmény rendezvénytermében.