Elismerések, doktori oklevelek

2017. NOVEMBER 8. Hírek Kari hírek

A Pécsi Tudományegyetem a Magyar Tudomány Ünnepe alkalmából doktori oklevélátadó ünnepséget rendezett 2017. november 3-án. Az eseményen PhD habilitált doktorok avatására is sor került.

Habilitált doktori címet vehetett át Karamánné dr. Pakai Annamária adjunktus asszony, karunk Szombathelyi Képzési Központjának igazgatója.

Az Egyetemi Doktori Bizottsága elnökének megbízásából, a Pécsi Tudományegyetem Szenátusa sikeres védésük alapján az egészségtudományok területén PhD fokozatot ítélt oda az alábbi hallgatóknak:

• Cselik Bence, a PTE Egészségtudományi Kar egyetemi tanársegédje,
  • Kovácsné Bobály Viktória, a PTE Egészségtudományi Kar szakoktatója,
  • Pék Emese, a PTE Egészségtudományi Kar szakoktatója,
  • Raposa L. Bence, a PTE Egészségtudományi Kar egyetemi tanársegédje,
  • Sziládiné Fusz Katalin, a PTE Egészségtudományi Kar egyetemi tanársegédje

A rendezvényen hallgatói díjakat és elismeréseket adtak át:

Az egyetem rektora Alma Mater Emlékérmet adományozott

• Pék Emese a Sürgősségi Ellátási és Egészségpedagógiai Intézet tanársegédjének kiemelkedő kutatási és szakmai munkájának elismeréseként.

Az egyetem rektora Pro Universitate Juventutis Díjat adományozott

• Raposa László Bence a Táplálkozástudományi és Dietetikai Intézet tanársegédjének kitűnő tanulmányi, kutatási és szakmai munkájának elismeréseként

Az Egyetem rektora Egyetemi Kultúráért Díjat adományozhat azon személyeknek, szervezeteknek, akik aktív szerepvállalásukkal, áldozatkész munkájukkal és kiemelkedő művészeti, kulturális tevékenységükkel méltón öregbítetik Egyetemünk hírnevét.

Egyetemi Kultúráért Díjat vehetett át:

• Jáger Kinga, az Egészségtudományi Kar hallgatója, aki az X-Faktor 2016 évi tehetségkutató verseny döntőseként elért eredményével méltón népszerűsíti választott szakját és öregbíti a PTE hírnevét.

Kiemelkedő kulturális, művészeti vagy tudományos tevékenysége elismeréseként oklevelet vehetett át:

• Elmer Diána fizioterápia mester szakos hallgató,
  • Fűrész Diána az Egészségtudományi Kar PhD hallgatója,
  • Ráduly Viktória ápolás és betegellátás alapszakos – gyógytornász szakirányú hallgató

Gratulálunk a elismerésekhez, oklevelekhez!