JUDO MEFOB jelentkezés

2022. ÁPRILIS 21. Hírek Kari hírek

Tisztelt Hallgatók!

2022.május 22-én vasárnap a kerül megrendezésre a 2022 évi JUDO MEFOB.

(Miskolci Egyetem, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium, 3529 Miskolc, Fényi Gyula tér 2-12.)

MÉRLEGELÉS:  valószínűleg csak kizárólag előző nap lehet majd, tehát számoljanak azzal, hogy ott kell aludni a csapatnak, de erről még tárgyalunk a MEFS-sel. Erről bővebb infot jelentkezést követően tudunk adni!

(2022.május 21. 18.00-19.00h (3515 Miskolci Egyetem, Körcsarnok Egyetem út 5. kijelölt helységében.)
 A PTE bármely karának hallgatója részt vehet a megmérettetésen, s örülnénk is, ha minél többen jelentkeznének, hogy a PTE-t képviseljék a versenyen.
A versenyen a PTE valamennyi karának aktív státuszú nappali, levelezős BSc, BA, MSC, MA, osztatlan szakos és Ph.D. ill. a tavalyi évben abszolutóriumot szerzett hallgatói indulhatnak.

A MEFOB-ra jelentkezés az alábbi kérdőívben megadott adatokkal történik legkésőbb 2022. 04.26-ig (a PTE együtt nevezi a hallgatókat), közösen tervezzük az utazást Pécsről Miskolcra és vissza bérelt busszal.

Indulási feltételek:
„ A"   kategóriában (profi):   Diákigazolvány  (hiánya  esetén  1  hónapnál  nem  régebbi hallgatói jogviszony igazolás), neptun kód, illetve érvényes MJSZ tagsági könyv (Tagdíjbefizetés-, „Versenyzési engedély" igazolása az adott évre), sportorvosi engedély. - 4 perc küzdőidő
„ B"   kategóriában (amatőr): Neptun  kód  és  Diákigazolvány  (hiánya  esetén  1  hónapnál nem régebbi hallgatói jogviszony igazolás) - 3 perc küzdőidő
A versenyen mindenki  saját felelősségére    vesz    részt,    az    indulók baleset biztosításáról mindenki maga gondoskodik.
"B" kategóriában azok a hallgatók vehetnek részt, akik az elmúlt 5 évben MJSZ által rendezett versenyen, illetve nemzetközi menedzselésben nem vettek részt

Várjuk jelentkezésüket az alábbi űrlap kitöltésével!

További információ: PTE OIG Sportiroda, Orosz Gábor +36 72/ 503-600 /12770 mellék+36-30-3704228 vagy Dr. Morvay-Sey Kata, PTE ETK kata.sey@etk.pte.hu