Könyvtárral kapcsolatos információk

2021. ÁPRILIS 14. Hírek Kari hírek

Tisztelt Oktatók és Hallgatók!

A járványügyi korlátozásokat enyhítő 144/2021. (III. 27.) Korm. rendeletben foglaltak alapján a PTE Egyetemi Könyvtár és Tudásközpont kari könyvtári egységeiben a könyvtári tereken kívül 2021. április 19-től ÚJRAINDULNAK A KÖLCSÖNZÉSI SZOLGÁLTATÁSOK.

Előre egyeztetett időpontban, korlátozott jelenléti szolgáltatásként lehetőség van dokumentum kölcsönzésre és visszavételre a könyvtári tereken kívül.

Az egyetemi könyvtár online szolgáltatásai továbbra is folyamatosan elérhetőek. Az adatbázisokat elérhetik a beiratkozott olvasók: https://www.lib.pte.hu/hu/adatbazisok linken.

A távoli elérés részletes leírása: https://lib.pte.hu/hu/service/tavoli_eleres-188 linken található.

A jelenlegi helyzettel kapcsolatban szíves megértésüket és türelmüket kérjük!

Kaposvári Képzési Központ Könyvtára

Lehetőség van nyomtatásra, illetve fénymásolásra, amennyiben az időpont egyeztetés során elküldik vagy pontos azonosító adatokkal megjelölik igényüket. A formai kivitelezés miatt ebben az esetben különleges igény esetén kérjük, telefonon is vegyék fel a kapcsolatot a könyvtárral. A dokumentumok átvétele és a fizetés az átadás-átvételi ponton történik.

Emellett lehetőség van e-mailben történő megkereséssel könyvtárközi kölcsönzést kérni.

Digitalizálást oktatói kérésre végzünk.

Tartozásmentességi igazolások kiadása előzetes egyeztetés alapján személyesen vagy e-mailben kérhető.

A részleges szolgáltatások 9.00-15.00 óra között vehetők igénybe.

Elérhetőség: 7400 Kaposvár, Szent Imre u. 14/b.

e-mail: info-etkkaposvar@lib.pte.hu

tel.: +36 82/529-953

ETK Pécsi Könyvtára

A Tudásközpontban kölcsönzött könyvek is leadhatók bármelyik pécsi kari egységben, a rendkívüli zárvatartás ideje alatt.

A részleges szolgáltatások hétfő-csütörtök 8.00-15.30, péntek 8.00-12.00 vehetők igénybe.

Elérhetőség: 7621 Pécs, Vörösmarty u. 4. (A épület)

e-mail: info-etkpecs@lib.pte.hu

tel.: +36 72/513-670/627

Szombathelyi Képzési Központ Könyvtára

A PTE ETK Szombathelyi Könyvtárába beiratkozott olvasók előzetes e-mail-es kapcsolatfelvételt követően, a könyvtárral egyeztetett időpontban átvehetnek kölcsönözhető dokumentumokat és leadhatnak könyvtári dokumentumokat az intézmény portáján.

Elérhetőség: 9700 Szombathely, Jókai u. 14.

e-mail: info-etkszombathely@lib.pte.hu

Tel.: +36-94/311-170/56

Zalaegerszegi Képzési Központ Könyvtára

A részleges szolgáltatások hétfő-csütörtök 9.00-16.00, péntek 9.00-13.00 vehetők igénybe.

Elérhetőség: 8900 Zalaegerszeg, Landorhegyi u. 33.

e-mail: info-etkzalaegerszeg@lib.pte.hu

Tel.: +36-92/323-020/36