MVP hírek

2018. JÚLIUS 18. Hírek Kari hírek

Örömmel tájékoztatjuk, hogy karunkon megkezdődnek a Modern Városok Program beruházásai.

Első fázisként a kar pécsi „B” épületében (Pécs, Szepesy u. 1.) indulnak meg az átalakítási munkálatok.

A munkaterületet 2018. augusztus közepén szükséges átadni a kivitelezőknek, így ebből adódóan a „B” épületből teljes körűen ki kell költözni. A költözés érinti mind az adminisztratív feladatokat ellátó kollégákat és szervezeti egységeket, mind a tantermeket és a könyvtárat.

Annak érdekében, hogy a „B” épületből kiköltöztetett munkatársak továbbra is – a lehetőséghez képest – közel maradjanak a kar többi épületéhez, az érintett kollégák a kar „D” épületébe (Pécs, Rét u. 4.), illetve a Comenius Szakgimnázium és Szakközépiskola épületébe (Pécs, Váradi Antal u. 4.) kerülnek áthelyezésre.

A költözésekre augusztus 13-17. között kerül sor.

A költözésben érintett kollégák, szervezeti egységek és a könyvtár új helyét és elérhetőségét a későbbiekben tesszük közzé.

Az átszervezések érintik a Tanulmányi Ügyfélszolgálatot is, mely 2018. augusztus 13-tól átkerül az „A” épületbe (Pécs, Vörösmarty u. 4.).