Szociális Munka Életmű-díj

2016. NOVEMBER 14. Hírek Kari hírek

2016. november 12-én, szombaton a Szent Márton díjátadó gálán Kóczán Katalin, karunk tudományos munkatársa rangos elismerést kapott: Szociális Munka Életmű-díjjal tüntették ki.

Az elismeréshez gratulálunk!

Kóczán Katalin Szombathelyen az Egészségügyi Szakközépiskolában szerzett általános asszisztens és csecsemőgondozó szakképesítést 1975-ben.

A Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Tanárképző Főiskolán jeles eredménnyel diplomázott 1980-ban, mint gyógypedagógiai tanár.

1994-ben az ELTE Szociálpolitikai és Szociológiai Intézetében szociálpolitikus oklevelet szerzett „kiváló minősítéssel”

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma által kinevezett szociális szakképzések szakértője, és szociális szakvizsgaelnök.

2006-ban a fogyatékosok szociális ellátása, rehabilitációja témacsoportból szerzett szociális szakvizsgát.

Kóczán Katalin 1991-től 2013. novemberéig a Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Karán főállásban, ezt követően mellékállásban, jelenleg pedig óraadóként lát el oktatási feladatokat szociálpolitikai, és gyógypedagógiai tantárgyak oktatójaként.

Közreműködött a Vas Megyei Önkormányzat első Szociálpolitikai Koncepciójának kidolgozásában.

Kóczán Katalin egész életpályája, kiváló munkavégzése, szorgalma, szakmai helytállása és nem utolsó sorban a személyiségében rejlő pozitív értékek mintaként.