Külföldre szóló államközi ösztöndíjak – NYÁRI EGYETEM 2017/2018

2016. NOVEMBER 16. Hírek Pályázatok

A Tempus Közalapítvány pályázatot hirdet a kétoldalú nemzetközi oktatási, tudományos és kulturális munkatervekben, megállapodásokban biztosított, a 2017 nyarán megrendezendő nyári egyetemi kurzusokon való részvételre.

A 2–8 hetes nyári egyetemi programok többnyire a fogadó ország kultúrájának, művészetének megismerésére, a pályázó nyelvtudásának tökéletesítésére nyújtanak lehetőséget. Programjukat és helyszínüket a fogadó fél határozza meg, ennek következtében egyéni kutatómunkára, más helyszínen folytatandó tudományos tevékenységre nincs mód. Amennyiben a rendezvény tematikája más szakterületre irányul, azt az egyes munkatervi pontoknál jelezzük. A legtöbb esetben ismerni kell a fogadó ország nyelvét is.

Pályázati határidő: 2017. január 16., hétfő, 23.00 óra

Az ösztöndíjra kizárólag a Tempus Közalapítvány on-line pályázati felületén lehet pályázni: www.scholarship.hu

Pályázati felhívás:

Figyelem! Az Europe Direct iroda csupán a pályázat(ok) legfontosabb elemeit kommunikálja, a teljes kiíráshoz látogassa meg a kiíró szervezet honlapját!