MESZK-Tablet pályázat 2020-szakdolgozók részére

2020. MÁJUS 5. Hírek Pályázatok

A Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara Országos Szervezete az Innovatív Gyógyszergyártók Egyesületének jóvoltából – elismerve és megköszönve az egészségügyi szakdolgozók áldozatos és pótolhatatlan munkáját – pályázatot hirdet szakdolgozók számára az alábbiak szerint.

A pályázat keretében a SAMSUNG Magyarország és a Magyar Telekom közreműködésével 1000 db prémium kategóriájú tabletet (https://www.samsung.com/hu/tablets/galaxy-tab-a-2019-101/SM-T515NZKDXEH/) és a hozzá tartozó internethasználatot is biztosító SIM kártyát adományként ajánlunk fel.

Az adomány célja, hogy minél nagyobb esélyt biztosítsunk a szakdolgozók gyermekeinek, a kényszerű, eszköz hiányában nem megoldott, távoktatásban való részvételre.

A vissza nem térítendő eszköztámogatásra annak az egészségügyi szakdolgozónak van lehetősége:

• aki részt vesz a COVID-19 járvánnyal fertőzött betegek ellátásában, illetve a kapcsolódó járványügyi intézkedések végrehajtásában,1
  • általános vagy középiskolai tanulmányokat folytató gyermeke/gyermekei vannak,
  • nincs gyermekenként legalább egy olyan számítástechnikai eszköz a háztartásban, amelyen keresztül a gyermek/gyermekek távoktatása megoldható lenne.

Pályázati kritériumok:

Egy pályázó maximum egy darab készülékre adhat be pályázatot!

Egy háztartásban élő két egészségügyi szakdolgozó esetén ugyanazon gyermek után csak egy pályázat nyújtható be!

Csak az a szakdolgozó nyújthat be pályázatot:

• akinek nincs 6 hónapot meghaladó tagdíjtartozása,
  • akivel szemben az elmúlt két évben nem született elmarasztaló határozat etikai vétség miatt,
  • aki legkésőbb 2020. április 22-ig kérte tagfelvételét a Kamarába.

A pályázat benyújtásának határideje: 2020. május 11. 24.00 óra

A pályázat benyújtásának módja:

1. Töltse ki a https://tinyurl.hu/y2Dp/ linken található pályázati űrlapot!
  2. Töltse ki a word formátumú Pályázati űrlapot, és csatolja a hozzá kapcsolódó mellékleteket:
    1. 1. sz. melléklet: Munkáltatói igazolás (munkáltató által aláírva, pecsételve)
    2. 2. sz. melléklet: Személyes adatok kezeléséhez hozzájáruló nyilatkozat (aláírva)

A 2. pontban található valamennyi dokumentumot szkennelve küldje be a tabletpalyazat@meszk.hu email címre.

CSAK AZ A PÁLYÁZAT ÉRVÉNYES, AMELY MIND AZ ONLINE FELÜLETEN FELTÖLTÉSRE KERÜL, VALAMINT A SZKENNELT DOKUMENTUMOK IS HIÁNYTALANUL, ELEKTRONIKUSAN BEÉRKEZNEK A MEGADOTT HATÁRIDŐRE!

A jogosult pályázatok támogatása egyszerűsített eljárásrendben történik, beérkezési sorrendben. A pályázatok elbírálásának határideje: 2020. május 15. A támogatott szakdolgozókat elektronikusan értesítjük.

Budapest, 2020. április 29.

1A kapcsolódó járványügyi intézkedések végrehajtásában közreműködők azok, akik járvány idején az egészségügyi szolgáltatásban aktívan részt vettek, 2 hetet meghaladó távolléten nem voltak.