• Kriszbacher Ildikó és László János Ösztödíj nyertesek
    2017. DECEMBER 05.

A Kriszbacher Ildikó Ösztöndíj, valamint a László János Doktorandusz Kutatói Ösztöndíj nyertesei a Tehetségtanács 2017. október 19-i ülésén meghozott határozata alapján az alábbi:

• Egészség szerteágazó összefüggései
    2017. NOVEMBER 27.

• Nyitott Egyetem: Kovács Szilárd, december 5.
    2017. NOVEMBER 27.

Szeretettel várjuk Önöket az alapításának 650. évfordulóját ünneplő Pécsi Tudományegyetem Nyitott Egyetem című programsorozatának következő, decemberi előadására a Pécsi Tudományegyetem FEEFI aulába. Az előadás ingyenes.

Előadó: Kovács Szilárd
    Az előadás címe: Egy újszövetségi Kantikum az orgonapadról

• Meghívó a 2017. december 4-i Egészség-Akadémia előadásra

• Adventi Koncert – Christmas Show
    2017. NOVEMBER 27.

Szeretettel meghívunk minden kedves érdeklődőt a PTE ETK II. Adventi Koncertjére, melyre a Pécsi Adventi Vásáron kerül sor.

We kindly invite you to the II. Christmas Show of the Faculty of Health Sciences which will take place on the Christmas Market of the city.

• Záróvizsga hirdetmény 2014 előtt kezdett hallgatóknak

• Záróvizsga hirdetmény 2014 után kezdett hallgatóknak

• Vitaest – Védőoltásokról aktuálisan

• Rektorválasztás 2017
    2017. NOVEMBER 22.

Tisztelt Egyetemi Polgárok!

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma pályázatot írt ki a Pécsi Tudományegyetem rektori magasabb vezetői tisztségének betöltésére.

• Makovecz Hallgatói Ösztöndíjprogram - felhívás
    2017. NOVEMBER 22.

• ETK-s Judosok sikeres szereplése
    2017. NOVEMBER 20.

A 2017. november 18-án, Budapesten az UTE Horváth István judo termében megrendezett JUDO Magyar Egyetemi és Főiskolai Országos Bajnokságon a Pécsi Tudományegyetemet 26 hallgató képviselte profi és amatőr kategóriában.

• MTA Bizottsági tagság
    2017. NOVEMBER 16.

A Magyar Tudományos Akadémia Megelőző Orvostudományi Bizottsági tagjának karunk két oktatója is megválasztásra került.

• Szociális Munkáért Életmű-díj
    2017. NOVEMBER 15.

Szent Márton születésnapján rendezték meg a Szent Márton Gálát Szombathelyen. Hagyományosan e rendezvény keretében kitüntetéseket adnak át, melyről a város közgyűlése dönt.

• Tájékoztató a vizsgaidőszakról
    2017. NOVEMBER 9.

• Elismerések, doktori oklevelek
    2017. NOVEMBER 8.

A Pécsi Tudományegyetem a Magyar Tudomány Ünnepe alkalmából doktori oklevélátadó ünnepséget rendezett 2017. november 3-án. Az eseményen PhD habilitált doktorok avatására is sor került.

• Kínai Mozi Hetek
    2017. NOVEMBER 7.

Várjuk szeretettel az érdeklődőket a PTE ETK HKO Konfuciusz Intézet hamarosan induló „Kínai Mozi Hetek” rendezvénysorozat második évadára!

Filmjeinket továbbra is eredeti hanggal és magyar felirattal vetítjük!

• Meghívó a 2017. november 13-i Egészség-Akadémia előadásra
    2017. NOVEMBER 3.

2017. november 13. 18:00

Előadó: Prof. Dr. Janszky József

Az előadás címe: Az internet megváltoztatja agyunk szerkezetét?

• Beszámoló Kínai útról
    2017. OKTÓBER 24.

A Magyar Akupunktúrás Orvosok Társasága és a PTE ETK Hagyományos Kínai Orvoslás Konfuciusz Intézetének történetében újabb jelentős határkő volt a 8. Sino-Hungarian Orvosi Fórum (2017 szeptember 23.) megtartása Tangshanban, a North China University of Science and Technology TCM College-val közös szervezésben.

• Erasmus+ személyzeti mobilitási pályázat
    2017. OKTÓBER 20.

A mai nappal kiírásra került az Erasmus+ személyzeti mobilitási pályázat. Jelen levélben a pályázattal kapcsolatos tudnivalókat foglaljuk össze. Kérjük, hogy a teljeskörű tájékozódás érdekében olvassák el a pályázati kiírást.

• Új defibrillátort adtak át a Szombathelyi Képzési Központban
    2017. OKTÓBER 17.

Karunk Szombathelyi Képzési Központjában 2017. október 16-án, az Újraélesztés Világnapján új, félautomata defibrillátor került felavatásra. A készüléket Karamánné dr. Pakai Annamária, képzési igazgató és dr. Puskás Tivadar, Szombathely Megyei Jogú Város polgármestere adta át.