ISPOR európai egészség-gazdaságtani konferencia részvétel

2022- NOVEMBER 15. Hírek Kari hírek

A Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar munkatársai 2022. november 5-9. között Bécsben prezentációval szerepeltek az ’ISPOR Europe 2022’ európai egészség-gazdaságtani konferencián. A konferencián több mint 4.800 fő vett részt és 2.350 prezentáció került bemutatásra.

Amer Faten végzős PhD hallgató, Arie Arizandi Kurnianto III. éves PhD hallgató, Kajos Luca Fanni III. éves PhD hallgató, a PTE Doktorandusz Önkormányzat tudományos alelnöke, dr. Pakai Annamária tanszékvezető egyetemi docens, dr. Molics Bálint tanszékvezető egyetemi docens és prof. dr. Boncz Imre intézetigazgató egyetemi tanár 66 darab poszter prezentációt mutatott be. Kajos Luca Fanni PhD hallgató részt vett a Student Roundtable – “Real-World Data and Information Systems” hallgatói szekción. Prof. Dr. Boncz Imre részt vett az ISPOR Faculty Advisor Council ülésén, továbbá üléselnökként levezette az „Applications of Machine Learning and Artificial Intelligence in Real-World Studies” szekciót.