Tanévnyitó a Székelyudvarhelyi Egyetemi Központban

2022. SZEPTEMBER 19. Hírek Kari hírek

Erdélyben, a Székelyudvarhelyi Egyetemi Központban (SZÉK) a 2022/2023. tanévtől a karunk az ápolás és betegellátás alapképzési szak ápoló szakirányán, illetve egészségügyi menedzser mesterképzési szakján indított képzéseket.

A székelyudvarhelyi tanévnyitó ünnepségen beszédet tartott Szász Jenő, a Székelyudvarhelyért Alapítvány elnöke, a magyar kormány részéről dr. György László, a Kulturális és Innovációs Minisztérium innovációért és felsőoktatásért felelős államtitkára, a román kormány részéről dr. Vass Levente, az Egészségügyi Minisztérium államtitkára, prof. dr. Ács Pongrác az Egészségtudományi Kar dékánja és dr. Ilyés Ferenc, a Székelyudvarhelyi Egyetemi Központ igazgatója.

Tanévnyitó ünnepség a SZÉK-en – új szakokkal bővült az egyetemi központ képzési palettája

(Forrás: Székelyhon.ro → https://szekelyhon.ro/aktualis/tanevnyito-unnepseg-a-szek-en-n-uj-szakokkal-bovult-az-egyetemi-kozpont-kepzesi-palettaja)