Tanulmánykötettel gazdagodott a tudományos közösség

2020. MÁJUS 28. Hírek Oktatás, Tanulmányi Ügyek

Megjelent a HERA Évkönyv VII. Dr. Hideg Gabriella Karunk adjunktusának szerkesztésében

A Magyar Nevelés-és Oktatáskutatók Egyesületének (HERA) Évkönyve 2013 óta jelenik meg minden évben.

Dr. Hideg Gabriella a Fizioterápiás és Sporttudományi Intézet adjunktusa szerkesztőként vett részt az idei kötet összeállításában, amely a Prevenció, intervenció és kompenzáció címet viseli. A szervezet tizenkettő szakosztályának hét fejezetbe rendezve 33 tanulmánya jelent meg.

A szerkesztő munka mellett kollégánk tanulmánya is szerepel a kötetben A rekreációra fordítható idő, sportolási szokások és a modern telekommunikációs eszközök szerepe és jelentősége általános iskolások körében címmel.

A kötet az alábbi linken elérhető, jó olvasást kívánnunk: