Pályázati felhívás – Külföldre szóló államközi ösztöndíj – TELJES KÉPZÉS 2017/2018

2016. NOVEMBER 17. Hírek Pályázatok

A Tempus Közalapítvány pályázatot hirdet a kétoldalú nemzetközi oktatási, tudományos és kulturális munkatervekben, megállapodásokban biztosított, a 2017/2018-as tanévben megvalósítható egyetemi alap-, mester- és doktori szintű teljes képzésre.

A pályázati felhívás a felsorolt országokba teljes, diplomát adó alap-, mester- és doktori képzésre ad lehetőséget, csak államilag elismert külföldi felsőoktatási intézményben folytatott tanulmányok céljára.

Pályázók köre:

érettségi bizonyítvánnyal, BA/Bsc vagy MA/Msc diplomával rendelkezők.

Úticélok:

• Algéria
  • Argentína
  • Franciaország
  • Grúzia
  • Horvátország
  • India
  • Irán
  • Jordánia
  • Kazahsztán
  • Kína
  • Lettország
  • Marokkó
  • Mexikó
  • Oroszország
  • Románia
  • Tunézia
  • Ukrajna

Az adott tanévben a Tempus Közalapítvány kezelésében lévő egyéni államközi ösztöndíjakra legfeljebb két pályázat adható be és a pályázónak a pályázati adatlapon meg kell jelölnie a fontossági sorrendet.

Az ösztöndíjra kizárólag a Tempus Közalapítvány on-line pályázati felületén lehet pályázni: www.scholarship.hu

Pályázati határidő: 2017. március 6., hétfő, 23.00 óra

Pályázati felhívás, forrás: