Az Egészségtudományi Szakkollégium felvételt hirdet

2017. SZEPTEMBER 05. Hírek Kari hírek

Felvételizhet a Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Karán  legalább két lezárt félévvel rendelkező bármely évfolyamán tanuló nappali tagozatos vagy graduális képzésében résztvevő hallgató.

A jelentkezéshez – személyesen vagy postai úton a PTE Egészségtudományi Kar „D” épületébe (7621, Pécs, Rét utca 4.) Táplálkozástudományi és Dietetikai Intézet (Ungár Tamás Lászlóné dr. Polyák Éva), vagy a PTE ETK Ápolástudományi, Alapozó Egészségtudományi és Védőnői Intézet Védőnői és Prevenciós Tanszék (8900, Zalaegerszeg, Landorhegyi út 33. Karamánné dr. Pakai Annamária) címre, vagy a lenti e-mail címre megküldve az alábbiakat kérjük eljuttatni:

• Kitöltött jelentkezési lap
  • Amerikai típusú szakmai önéletrajz és eddigi tudományos munka igazolása (demonstrátor, diákköri szereplés, konferenciák, publikációk másolata)
  • Részletes kutatási– és munkaterv, illetve a szakkollégiumi tagsággal kapcsolatos elképzelések vázlata (1-3 gépelt oldal terjedelemben)
  • szaktanári ajánlás (tanszékvezető/kutatásvezető/konzulens)
  • Index-másolat az utolsó két lezárt félévről
  • Nyelvtudást igazoló dokumentumok másolata/ ha van

A pályázatok benyújtásának határideje: 2017. szeptember 20.

Jelentkezési lapot a kari weboldalról lehet letölteni, valamint további információ az eva.polyak@etk.pte.hu, vagy annamaria.pakai@etk.pte.hu e-mail címen kérhető.

A jelentkezési lap letöltéséhez kérem kattintson ide.