• Dohányzási tilalom
    2017. MÁRCIUS 10.

• Interjú Fűrész Dia sportmenedzser MSc hallgatóval
    2017. MÁRCIUS 06.

Kevés pécsi kosárlabda-kedvelőnek kell bemutatni Fűrész Diát, a PEAC-Pécs irányítóját, aki válogatott és klubszinten is bizonyította tehetségét. Azonban nem csak sportolói pályafutása, hanem gondolkodásmódja, céltudatossága és kitartása is példa lehet a fiatal sportolók számára. A kosárlabdázó a Pécsi Újság.hu-nak adott interjújában civil életéről is beszélt, s többek között arról is, hogy hiába tehetséges valaki, nem elég csak a sportolói pályafutásra koncentrálni.

• Záróvizsgával kapcsolatos információk
    2017. MÁRCIUS 03.

• CAMPUS PROJEKT
    2017. MÁRCIUS 01.

• 2017. február 22-i Kari Tanács
    2017. FEBRUÁR 17.

A PTE Egészségtudományi Kar Tanácsa 2017. február 22-én (szerda) 11:00 órakor a Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Tanácstermében (Pécs, Vörösmarty u. 4.) tartja soron következő ülését.

• Tanulmányút
    2016. DECEMBER 15.

Az idei évben a Pécsi Tudományegyetem Kaposvári Képzési Központjának Képalkotó Tanszékéről egy tizenhat fős delegációval indultunk tanulmányútra. A kétnapos esemény során ellátogattunk a bécsújhelyi MedAustron protonterápiás központba, majd megtekintettük Boross János radiográfus röntgen magángyűjteményét is, így a kirándulás végére elmondhattuk magunkról: hazai jelenünkhöz képest bepillantást nyerhettünk a jövőbe, és megismertük a múltat is.

• Habilitációs meghívó - Barcsi Tamás
    2016. NOVEMBER 24.

• Nemzetközi Testnevelési Konferencia
    2016. NOVEMBER 9.

Az egészségfejlesztő testmozgás érdekében szerveződött nemzetközi konferencián neves hazai és nemzetközi előadók vesznek részt.

• ONLINE ÉRETTSÉGI FELKÉSZÍTŐ TANFOLYAM
    2016. OKTÓBER 12.

Karunk elkötelezett az élethosszig tartó tanulás és a magas szintű hazai egészségügyi és szociális szakemberképzés iránt, melyet jól tükröznek a karunk által az országban először indított mesterképzések (okleveles ápoló és okleveles védőnő), illetve a mind a mai napig egyedülálló saját egészségtudományi doktori iskola is.

• 2016. október 12-i Kari Tanács
    2016. OKTÓBER 6.

• Kutatók Éjszakája – Zalaegerszeg
    2016. SZEPTEMBER 21.

A PTE ETK Zalaegerszegi Képzési Központ (Landorhegyi u. 33.) Kutatók Éjszakája 2016 programja.