• Megvan a bajnoki cím!
    2017. JÚNIUS 21.

Extraliga bajnoki címet nyert a PTE PEAC Méh Kalo asztalitenisz csapata. A csapat vezető edzője dr. Ács Pongrác karunk egyetemi docense.

• Kitüntetések
    2017. MÁJUS 29.

A Nemzetközi Egészségtudomány-történeti Konferencián Betlehem József professzor úr a Pozsonyi Szent Erzsébet Egyetem legmagasabb szintű elismerését vehette át Vlastimil Kozon professzor úrtól.

A 2017. május 27.-én megtartott Pedagógusnapi Ünnepi Szenátusi Ülésen  dr. Rétsági Erzsébet címzetes egyetemi tanár Pedagógus Szolgálati Emlékéremet vehetett át.

• SPORTTUDOMÁNY AZ EGÉSZSÉG ÉS A TELJESÍTMÉNY SZOLGÁLATÁBAN
    2017. MÁJUS 29.

Pécs városa ad otthont XIV. Országos Sporttudományi Kongresszusnak a Magyar Sporttudományi Társaság, mint főszervező és a Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar, mint házigazda társrendező közös szervezésében.

• ReFEEHS Project Structural Study Visit
    2017. MÁJUS 16.

Sikeresen zajlott a ReFEEHS projekt keretében megrendezésre került Structural Study Visit 2” elnevezésű esemény.

• Oklevélátadó Ünnepség - Pécs, Széchenyi tér
    2017. MÁJUS 12.

A PTE Egészségtudományi Kar 1989-es megalakulását követően 1993-ban adta ki az első egészségtudományi okleveleket nyári oklevélátadó ünnepség keretében. A kar legkiemeltebb ünnepén együtt ünnepelnek a frissen avatott egészségtudományi, sporttudományi, társadalomtudományi és szociális szakemberekkel és vendégeikkel a kar oktató és oktatást segítő kollégái is.

• Szakirányválasztás
    2017. ÁPRILIS 21.

A Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Karán a szakirányválasztási eljárás:
    2017. április 24. 12:00 órától 2017. április 30. 23:00 óráig tart.

• Kellemes Húsvéti Ünnepeket!
    2017. ÁPRILIS 13.

Kellemes Húsvéti Ünnepeket kíván a Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Karának vezetése.

• XXIII. Kari TDK - Pécs eredmények
    2017. ÁPRILIS 07.

A TDK Konferencia időpontja: 2017. május 5-6. (péntek-szombat)

Helyszíne: PTE ETK Pécs, Vörösmarty u. 4.

• NYELVTANFOLYAM 1., 2. ÉS 3. ÉVES HALLGATÓKNAK
    2017. MÁRCIUS 20.

Jelentkezési határidő meghosszabbítva 2017.04.02-ig.

• NŐNAP
    2017. MÁRCIUS 07.

A Nemzetközi Nőnap alkalmából – a kar vezetősége nevében – szeretettel köszöntjük a Hölgyeket!

• Véradás
    2017. FEBRUÁR 28.

Kedves Hallgatóink és Kollégáink!

A Magyar Vöröskereszt Baranya Megyei Szervezete véradást szervez a PTE Egészségtudományi Karon, melyre szeretettel várnak minden kedves véradót!

• Pécsi tömegközlekedés - 2017.
    2017. FEBRUÁR 23.

• Gyászhír
    2017. FEBRUÁR 17.

• Oklevélátadó Ünnepség 2017.03.17.
    2017. FEBRUÁR 15.

Karunk következő Oklevélátadó Ünnepsége 2017. március 17-én (péntek) 11.00 órai kezdettel kerül megrendezésre a kar „A” épületének nagyelőadójában (Pécs, Vörösmarty u. 4.).

• Frankfurti tanulmányút – élménybeszámoló
    2017. FEBRUÁR 10.

Az Ápolástudományi, Alapozó Egészségtudományi és Védőnői Intézet és a Magyar-Német Együttműködés az Egészségügyi Iskolai és Felsőoktatásért Közhasznú Alapítvány (MNE) támogatásával, 4 napos tanulmányútra (február 8-11.) indultak ápoló II és III. éves hallgatóink Frankfurt am Mainba dr. Oláh András intézetigazgató úr kezdeményezésére.

• Kiterjesztett hatáskörű ápolás mesterképzés
    2017. FEBRUÁR 08.

Ápolás mesterképzés

Nappali munkarendben – munkaviszony mellett is, rendkívül kedvező feltételekkel

• Áramkimaradás
    2017. JANUÁR 19.

• Campus projekt
    2017. JANUÁR 13.

• Kaposvári Képzési Központ - Internet probléma
    2017. JANUÁR 02.

2017. janurár 2-án műszaki hiba miatt a PTE ETK Kaposvári Képzési Központjában nincsen internet kapcsolat, így ezen a napon a Képzési Központ munkatársai csak telefonon érhetőek el. Köszönjük szíves megértésüket.

• Prof. Dr. Betlehem József „MESZK-ért” díj kitüntetésben részesült
    2016. DECEMBER 21.

A Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara rendkívül nagy hangsúlyt fektet arra, hogy elismerje az egészségügyben tevékenykedő kollégák legjobbjait.