Kitüntetéseket, elismeréseket vehettek át Karunk munkatársai az Ünnepi Szenátusi Ülésen

2020. SZEPTEMBER 3. Hírek Kari hírek

Szeptember elseje Pécs Város Napja, 2017-től az első magyar egyetem alapításának 650. évfordulójától a Magyar Felsőoktatás Napja, melynek keretében megrendezett Ünnepi Szenátusi Ülésen munkatársaink közül négyen vehettek át elismerést.

A Pécsi Tudományegyetem Rektora, a szervezeti egység vezetőjének javaslatára, tartósan kiemelkedő színvonalú munkavégzéséért, a kiemelkedő teljesítmény elismeréséül Rektori dicséretben részesítette karunk több munkatársát.

Rektori elismerésben részesült:

Gáspár Gyula piacosítási és társadalmasítási dékáni megbízott.

Prémusz Viktória tudományos segédmunkatárs, tudományszervezési és teljesítményértékelési koordinátor.

Világos Ilona gazdasági ügyintéző.

Dr. Hock Márta a Fizioterápiás és Sporttudományi Intézetének adjunktusa, tudományos diákköri és szakkollégiumi koordinátor Arany Katedra Díjat vehetett át a tehetséggondozás területén nyújtott kiemelkedő oktató-nevelő munkája elismeréseként.

Gratulálunk az elismerésekhez!