Nemzetközi online konferencia a MOSMEN Erasmus+ projekt keretében

2021. AUGUSZTUS 19. Hírek Kari hírek

“BASIS OF PHYSICAL EFFORT PHYSIOLOGY AND HEALTH TRAINING”

nemzetközi online konferencia a MOSMEN Erasmus+ projekt keretében

2020. szeptemberétől három éven keresztül a PTE Egészségtudományi Karának Fizioterápiás és Sporttudományi Intézete partnerként vesz részt a lengyel II. János Pál Pápa Egyetem vezetésével és a szerbiai Újvidéki Egyetemmel konzorciumban a „Development of the Master level of Sports Management with special emphasis on the field of Sports Economics” 265 903 EUR összköltségvetésű projekt megvalósításában.

A projekt fő célja e-learning tananyagok kidolgozása sportmenedzsment területén a Moodle e- platform keretrendszerében. A fenti projekt eddigi eredményeiről, illetve további érdekes témákról – úgymint a sportközgazdaságtan, kutatásmódszertan a sporttudományokban, sportpedagógia az egészségügyi és sporttudományi képzésben, innovatív technológiák a sportrehabilitációban, a sportsérülések megelőzése, a fizikai aktivitás monitorozása a COVID-19 második és harmadik hulláma idején Magyarországon, stb.- hallhatnak előadásokat a 2021. augusztus 30-31. között tartandó konferencián az érdeklődők. A Lengyelországban megrendezésre kerülő esemény a pandémiás helyzet miatt online is hozzáférhető a külföldi érdeklődők számára. A rendezvényen karunk három kutatója is előadóként vesz részt, így dr. Makai Alexandra, dr. Prémusz Viktória és dr. Paár Dávid a MOSMEN projekt szakmai vezetője is prezentálni fog.

A konferencia részletes programjának megtekintéséhez kattintson ide!

Csatlakozási link: https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3ameeting_ZmViOTQxYzAtYjdkMy00ZWY2LWJkM2EtYzM2MjEzNWZjMzNi%40thread.v2/0?context=%7b%22Tid%22%3a%22ebb5ca78-84ab-4af2-b277-5937f95fa7b8%22%2c%22Oid%22%3a%229684db3f-b0b1-456b-ada2-513f0019fdc8%22%7d

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!