Nyílt nap az ETK-n – 2021

2020. OKTÓBER 20. Hírek Kari hírek

Kedves Érdeklődő!

Örömmel tájékoztatjuk Önöket, hogy tervezetten személyes részvétellel tartjuk meg a nyílt napokat!

Számunkra fontos, hogy az egészségügyi pályákat interaktívan, élményközpontúan bemutatva, reális és élhető pályaívet és jövőképet mutassunk be a pályaválasztóknak!

Rendezvényeinken szeretettel várjuk az érdeklődő diákokat magas hűségű szimulációs eszközbemutatókkal, interaktív szakbemutatókkal, melyeken keresztül mutatkoznak be az egészség- és sporttudományi képzések kis létszámú csoportokban az érkező diákoknak.

Felhívjuk minden kedves Érdeklődő figyelmét, hogy a nyílt napjainkon kizárólag előzetes regisztrációval lehetséges a részvétel!

Fontos számunkra a személyes találkozás Önnel, de ha a járványügyi intézkedések nem teszik ezt lehetővé, akkor virtuális térbe helyezzük át rendezvényeinket, melyről a már regisztráltakat e-mailben értesítjük!

Regisztráció hamarosan itt: http://felvetelizoknek.etk.pte.hu/nyiltnapok.html

Várjuk Önöket!