Sántics-Kajos Luca felkért előadása a Magyar Egészség-gazdaságtani Társaság (META) tudományos ülésén

2024. ÁPRILIS 22. Hírek Kari hírek

A Magyar Egészség-gazdaságtani Társaság (META) 2024. április 10-én Budapesten, az Ernst & Young Irodában tartotta legutóbbi tudományos ülését, ahol Sántics-Kajos Luca, a Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Egészségbiztosítási Intézet PhD hallgatója mutatta be kutatási eredményeit. Az előadás címe: „Életminőség és posztoperatív rehabilitációs igénybevételi mutatók vizsgálata az állami és magán egészségügy csípőprotetizált betegei körében”.

A tudományos ülést Ádám Ildikó, a META Hallgatói és Ifjúsági Tagozat elnöke vezette le. Az előadás felkért hozzászólói voltak:

• Dr. Magos Krisztián (Doktor24 cégcsoport, ortopéd sebész főorvos)
  • Rochlitz Ildikó (Doktor24 cégcsoport ortopéd műtétek utáni rehabilitációjáért felelős gyógytornász-fizioterapeuta, Rochlitz Gyógytorna, ügyvezető)
  • Dr. Habil. Dózsa Csaba (Miskolci Egyetem egyetemi docens)

Luca a 2023. évi META Konferencia legjobb poszterelőadójaként kapott felkérést az előadásra, mely kutatáshoz ezúton is gratulálunk. Az előadást követően a hivatalosan jelzett programon túlnyúló, élénk vita alakult ki a résztvevők között.