Önkéntest keresünk!

2021. SZEPTEMBER 23. Hírek Pályázatok

A PTE PEAC LENDÜLET BOCCIA csapata segítők jelentkezését várja!

Szabó Alexandra (PTE BTK - közösségszervezés) és Berkes Gergő (PTE TTK - földrajz) egyetemünk hallgatói, akik a  Magyar Para Boccia Válogatott tagjai jelenleg a novemberben Sevillában megrendezésre kerülő Európa Bajnokságra készülnek. Ám addig még számos edzés, válogatott összetartás és edzőtábor vár rájuk.

Keddenként pedig a teljes csapat (6-8 fő sportoló) szokott együtt edzeni.

Ehhez a munkához keresünk most segítőket, lehet, hogy pont Téged!
Kerülj bele egy szuper csapatba, vegyél részt, edzéseken, versenyeken, szakmai fórumokon és számos izgalmas sport élménnyel gazdagodhatsz.

Amennyiben érdekel a sport, rendelkezel szabadidővel, szeretnél minket megismerni, aktív PTE hallgató vagy és segítenél, akkor gyere és vár a Lendületes csapatunk.

Feladatok:
- segíteni edzéseken (eszközök előkészítése, feladatok végrehajtásában közreműködés),
- segíteni országos és nemzetközi versenyeken (utazás, pakolás, mérkőzések előtt bemelegítés, mérkőzések közben labdaszedés)
- pécsi országos versenyek szervezésében aktív közreműködés

Mit nyújtunk:
- egy csodálatos közösséget, mely befogad Téged,
- szakmai tapasztalatot szerezhetsz,
- tanulmányaidhoz a gyakorlati terepet biztosítjuk, igazoljuk a szakmai gyakorlatodat,
- lehetsz segítő, edző asszisztens, bíró, vízhordó fiú, lány.
- a feladatellátásért pályázat keretében ösztöndíjban részesülsz a PTE PEAC-tól!

A jelenlegi jogszabályok alapján a feladatellátás védettségi igazolványhoz kötött.

Edzés időpontok:

Hétfő – 8.00 – 10.00 / ÁOK alagsori tornaterem, Szigeti út 12.

Kedd – 16.30 – 18.30 / Nevelési központ tornacsarnoka, Apácai csere János körtér 1.

Csütörtök  - 10.00 – 12.00 / ÁOK alagsori tornaterem, Szigeti út 12.

Péntek – 9.30 – 12.00 / ÁOK alagsori tornaterem, Szigeti út 12.

Péntek 07.00 – 18.00 – Szeged (október 1, 22, november 5, 12)

Szombat – 10.00 – 18.00 – Pécs (október 16.)

Jelentkezésedet az alábbi e-mail címen várjuk:
szappizoli@gmail.com