E-hulladékgyűjtés

2018. MÁJUS 11. Hírek Egyetemi hírek

Lakossági elektromos és elektronikai hulladékgyűjtés akciót szervezünk a Magyar Máltai Szeretetszolgálat bevonásával.

Időpont:
2018. május 15. (kedd) 7.00 – 10.00 óráig

Helyszín:
Dél-Dunántúli Regionális Könyvtár és Tudásközpontnál kijelölt parkolóhely
7622 Pécs, Universitas u. 2/a.

Ezen időpontban várjuk használaton kívüli elektromos vagy elektronikai berendezéseiket (mosógép, mosogatógép, hűtőgép, elektromos tűzhely, hajszárító, elektromos borotva, vasaló, kisebb barkács gépek /fúró, flex stb./ kisebb háztartási gépek /kenyérpirító, mixer, mikró stb./ televízió, porszívó, varrógép, hősugárzó, fénymásoló, számítógép, monitor, mobiltelefon, DVD lejátszó, multimédiás eszközök stb.), melyet térítésmentesen adhatnak le a helyszínen.

Kérjük, hogy berendezéseiket a Magyar Máltai Szeretetszolgálat munkatársainak sérülésmentesen (nem szétszerelve) átadni szíveskedjenek. A hulladékok leadásával segítik Pécs környezetének megóvását és a Szolgálat munkáját!

Szállítási probléma esetén egyedi leadás egyeztethető: Vonyó Péter  30/617-5013.

Amennyiben a témával kapcsolatban bármilyen kérdés, kérés felmerül, kulcsar.tunde@pte.hu e-mail címen kérjük jelezni, készséggel állunk rendelkezésre.

Mindenkit buzdítunk az akcióban történő részvételre!