JUDO MEFOB felhívás 2018

2018. OKTÓBER 10. Hírek Egyetemi hírek

2018. november 10-én kerül megrendezésre a Magyar Egyetemi és Főiskolai Bajnokság (MEFOB) judo sportágban Budapesten (ÚTE). Az indulni szándékozó hallgatóknak a Pécsi Küzdősport Egyesületben (PKSE) (Pécs, Siklósi út 4. felüljáró alatt) felkészítő edzésekre van lehetőség, melyet Romváry Attila judo edző tart.

Az edzések időpontja: hétfő, szerda, csütörtök 18.30 órától

A versenyen a PTE valamennyi karának aktív nappali, levelezős BSc, BA, MSC, MA, osztatlan szakos és Ph.D. ill. a tavalyi évben abszolutóriumot szerzett hallgatói indulhatnak.

A MEFOB-ra jelentkezés emailben történik (a PTE együtt nevezi a hallgatókat) a következő adatok megadásával a kata.sey@etk.pte.hu email címen:

NÉV

SZAK és KAR, ÉVFOLYAM

SZÜLETÉSI DÁTUM (év, hónap, nap)

DIÁKIGAZOLVÁNY SZÁMA

KATEGÓRIA (Profi vagy amatőr)

SÚLYCSOPORT

ELÉRHETŐSÉG (telefonszám, email)

Kérjük az emailben megadni azt is, hogy a közös PTE busszal szándékozik-e utazni vagy egyénileg.

NEVEZÉSI HATÁRIDŐ: 2018. október 25.

A részvételhez szükséges:

• hallgatói jogviszony igazolás (Tanulmányi Osztály),
  • érvényes diákigazolvány
  • érvényes sportorvosi engedély

További információ: PTE OIG Sportiroda, Orosz Gábor +36 72/ 503-600 /12770 mellék

vagy Dr. Morvay-Sey Kata, PTE ETK +36 72 503-600 / 37794 kata.sey@etk.pte.hu