OFKD felhívás

2020. JANUÁR 3. Hírek Egyetemi hírek

Örömmel tájékoztatjuk, hogy a XVII. Országos Felsőoktatási Környezettudományi Diákkonferencia (OFKD) online regisztrációs felülete a mai nappal megnyílt és várja a konferencia iránt érdeklődő hallgatók jelentkezését.

A Szent István Egyetem Mezőgazdaság- és Környezettudományi Kara által 2020. április 6-án és 7-én rendezett konferenciára a www.ofkd2020.hu oldalon, a „Regisztráció" menüpontot kiválasztva lehet jelentkezni.

A regisztráció megnyitásával párhuzamosan feltöltöttük a honlapra a konferencia felhívását magyar és angol nyelven, a dolgozatkivonatok (absztraktok) mintáját szintén magyar és angol nyelven, valamint a hallgatói nyilatkozat mintát.

A konferencián olyan pályaművekkel lehet jelentkezni, amelyek előzetesen megmérettetésre kerültek, például Tudományos Diákköri Konferencia, tudományos konferencia, szakdolgozat/diplomavédés, Új Nemzeti Kiválósági Program keretében.

Szeretettel várjuk a Kar hallgatóit és oktatóit 2020 áprilisában Gödöllőn!

Tisztelettel és üdvözlettel:

Prof. Dr. Heltai Miklós