Tájékoztatás HELP! Iroda segítségnyújtásáról

2024. AUGUSZTUS 28. Hírek Egyetemi hírek

Tisztelt Hallgatók, Kedves Gólyák!

A tegnapi nap folyamán, az internetes média – torzított, és reményeink szerint túlzó - beszámolója alapján, gólyáinkat pszichés vagy akár fizikai megaláztatás, atrocitás is érhette az önálló szervezeti és gazdálkodó egység Egyetemi Hallgató Önkormányzat szervezésében megvalósult gólyatábor alkalmával. Az ETK Család, így oktatóink és oktatást támogató valamennyi munkatársunk közössége elítél minden olyan esetet, mely hallgatóink számára megalázó, velük szemben tisztességtelen, és nem az egyenrangú partnerként megvalósuló emberi kapcsolaton alapul. Amennyiben a médiában megjelent esetek akár csak részben is megtörténtek, attól határozottan elhatárolódunk. Hallgatóiért felelőséget érző és vállaló karként, annak ellenére, hogy a kialakult helyzetben szerepünk nem volt, felkínáljuk segítségünket azon hallgatók számára, akiket a gólyatáborban esetlegesen atrocitás ért. A Karunkon egyedülállóan működő HELP! Iroda minden szakszerű támogatást, így pszichológusi szolgáltatást, coach ülést, vagy akár tréningfoglalkozást megad az érintett hallgatóknak, amennyiben jelzik igényüket, problémájukat a help@etk.pte.hu email címen!