magyar | english

álláslehetőség

2024. JÚNIUS 6. Hírek Kari hírek

A Magyar Máltai Szereteszolgálat Idősek Otthona keres diplomás ápolót intézményvezető ápoló munkakör betöltésére

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

Gondviselés Háza

Kastélypark Időskorúak Otthona

felvételt hirdet

vezető ápoló

munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • a görcsönyi és a keresztespusztai intézmény ápolás-gondozás szakmai feladatainak irányítása, ellenőrzése
  • az irányítás alá tartozó dolgozók műszakbeosztásának elkészítése, a hónap végén a munkaóra és változóbér elszámolás elkészítése
  • az új lakó fogadása, elhelyezésérő való gondoskodás
  • napi kapcsolattartás a lakókkal, napi létszámnyilvántartás vezetése
  • az ápoláshoz-gondozáshoz szükséges eszközök, felszerelések, gyógyszerek, inkontinencia termékek rendelésének elkészítése
  • háziorvosi rendelésen való részvétel, az elrendeltek végrehajtása
  • a lakók szakorvosi ellátásának szervezése
  • a gyógyszerek, steril anyagok, fertőtlenítőszerek ellenőrzése
  • a dolgozók rendszeres, évente történő munkaalkalmassági vizsgálatának szervezése
  • értekezleteken való részvétel, az irányítása alá tartozó dolgozók számára értekezlet szervezése, tartása

Elvárások:

  • felsőfokú képesítés
  • szakmai gyakorlat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Bentlakásos intézményben szerzett tapasztalat
  • Szociális bentlakásos intézményben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • szociális (KJT) bértábla alapján az intézményi és a kötelező pótlékok
  • egyéb juttatások: térítésmentes étkezési lehetőség az intézményben, 3 hónap után cafeteria juttatás, bérlet 86 százalékának megtérítése vagy 30Ft/Km gépkocsi használat, munkaruha
  • támogató csapat

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Munka Törvénykönyve hatálya alá eső főállású, határozatlan idejű jogviszony
  • Teljes munkaidő
  • Heti 40 órás munkaidő

Munkavégzés helye:

  • 7833 Görcsöny, Hársfa u. 6. és Keresztespuszta 2.

Önéletrajz benyújtása: brettner.zsuzsanna@maltai.hu email címen

Kérdés esetén a telefonos elérhetőség: +36-72/372-402

Önéletrajz és a bérmegjelölést tartalmazó motivációs levél benyújtásának határideje: 2023.06.30.

A munkakör a jelentkezések elbírását követően azonnal betölthető.