DIGITÁLIS SPORTMENEDZSMENT KÉPZÉS 4 NYELVEN

2023. JÚNIUS 14. Hírek Kari hírek

E-learning tananyagokat dolgozott ki a sportmenedzsment területén egy Erasmus+ stratégiai partnerség keretében a PTE Egészségtudományi Kara, partnerségben a lengyel II. János Pál Pápa Egyetemmel és a szerbiai Újvidéki Egyetemmel. Magyar részről a projekt szakmai vezetője dr. Paár Dávid volt (PTE ETK Fizioterápiás és Sporttudományi Intézet). A „Development of the Master Level of Sports Management with Special Emphasis on the Field of Sports Economics” – MOSMEN elnevezésű, 265 903 EUR összköltségvetésű projekt fő célja e-learning tananyagok kidolgozása volt a Moodle e-platform keretrendszerében. A pályázat során mindhárom egyetem 2-2 tantárgy kidolgozását vállalta, így a 6 tantárgy egy e-learning tananyagcsomagot fog tartalmazni egy internetes platformon. A partnerek a vállalt tananyagokat 2023 májusában véglegesítették. A két PTE-s tantárgy kidolgozóit, dr. Paár Dávidot és dr. Makai Alexandrát kérdeztük a részletekről.

Az interjú megtekintéséhez kérem, kattintson ide!

Az Európai Unió finanszírozásával. Az itt szereplő vélemények és állítások a szerző(k) álláspontját tükrözik, és nem feltétlenül egyeznek meg az Európai Unió vagy az Európai Oktatási és Kulturális Végrehajtó Ügynökség (EACEA) hivatalos álláspontjával. Sem az Európai Unió, sem az EACEA nem vonható felelősségre miattuk.