Felhívás – közszolgálat ellátására

2023. MÁJUS 4. Hírek Kari hírek

A PTE ETK 2023. július 26-ai Pont Ott Party kitelepülésén közösségi szolgálati tevékenységre nyújt lehetőséget a Baptista Szeretetszolgálat Ejsz Széchenyi István Gimnáziuma tanulói számára.

Program megnevezése: Pont Ott Party kitelepülés

Program dátuma: 2023.július 26.

Program helyszíne: Pécs, Széchenyi té

Közösségi szolgálatra befogadott létszám: max 3 fő.

Ellátandó feladat:

a kar épületeiből kellékek kiszállítása a rendezvény helyszínére, érkező vendégekkel beszélgetés, Söramőba játék levezénylése, ajándéktárgyak átadása, rendezvényt követően elpakolás.

Jelentkezés: 2023. július 6-ig a julianna.goldbach@etk.pte.hu e-mail címen. A jelentkezéshez szükséges adatok:

• név
  • iskola/osztály/osztályfőnök megadása
  • nyilatkozat, hogy a felsorolt feladatok ellátását vállalja a tanuló
  • válasz e-mail cím megadása
  • szülői e-mail cím megadása
  • kapcsolattartáshoz tanuló telefonszámának megadása.

Amennyiben a befogadott létszámnál több érdeklődő jelentkezne, az elbírálás szempontja a jelentkezési sorrend.

A jelentkezők részére 2023. július 9-ig értesítés kiküldésére kerül sor a programon való részvétel lehetőségéről.

A program kapcsán a diákok telefonon és e-mailen kapnak tájékoztatást a teendőkről.