Magyar Érdemrend tiszti és lovagkereszt polgári tagozat kitűntetések

2022. AUGUSZTUS 29. Hírek Kari hírek

Augusztus 20. alkalmából adományozható állami kitüntetéseket adták át pénteken Budapesten, a Pesti Vigadóban. Örömmel számolunk be arról, hogy az ünnepségen karunk több kollégája is kitüntetésben részesült.

A MAGYAR ÉRDEMREND TISZTIKERESZT (polgári tagozat) kitüntetésben részesült:

DR. SULYOK ENDRE Szent-Györgyi Albert-díjas gyermekgyógyász, nephrológus, az orvostudomány doktora, a Pécsi Tudományegyetem professor emeritusa, Egészségtudományi Doktori Iskolájának titkára.

DR. VERZÁR ZSÓFIA orvos, egészségügyi szakjogász, a Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Karának oktatási dékánhelyettese, a Táplálkozástudományi és Dietetikai Intézetének intézetigazgató egyetemi docense.

A MAGYAR ÉRDEMREND LOVAGKERESZT (polgári tagozat) kitüntetést vehetett át:

DR. HOCK MÁRTA gyógytornász, a Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Fizioterápiás és Sporttudományi Intézete Klinikai Szakgyógytorna és Mozgásrehabilitációs Tanszékének egyetemi docense.

Szívből gratulálunk kollégáinknak!