Pedagógusnapi és Díszoklevél-átadó Ünnepi Szenátusi Ülés

2024. MÁRCIUS 28. Hírek Kari hírek

A Pécsi Tudományegyetem idén május 25-én tartotta meg hagyományos Pedagógusnapi és Díszoklevél-átadó Ünnepi Szenátusi Ülését a Dr. Romhányi György Aulában, melynek keretében a Pécsi Tudományegyetemen és jogelőd intézményeiben 50, 60, 65 és 70 éve diplomát szerzett hallgatóink arany, gyémánt, vas és rubin okleveleinek, valamint egyetemi kitüntetések és elismerések átadására került sor.

A Pécsi Tudományegyetem rektora Arany Katedra Díjat adományoz azoknak az általános iskolai és középiskolai pedagógusoknak, főiskolai és egyetemi oktatóknak, akik kiemelkedő oktató-nevelő munkát végeznek, és jelentős eredményeket érnek el a tehetséggondozás területén. Arany Katedra-díjban részesült az Egészségtudományi Karról:

Figler Mária, tudományos és minőségbiztosítási dékáni megbízott, professor emerita

A Pécsi Tudományegyetem Rektora a szervezeti egységek vezetőinek javaslatára magas színvonalú és lelkiismeretes munkájuk elismeréseképpen rektori dicséretben részesítette az alábbi munkatársakat. Oklevelet vehetett át az Egészségtudományi Karon:

Karácsony Ilona Hajnalka, adjunktus

Varga Gábor, grafikus és médiatervező koordinátor

Szívből gratulálunk az elismerésekhez!