Tanulmányi Ügyfélszolgálat új rendje

2020. SZEPTEMBER 4. Hírek Kari hírek

A Tanulmányi Osztály ügyfélfogadási rendje a járványügyi készültség időszakában az alábbiak szerint változik:

Információ kérésére elsősorban e-mail-ben, vagy telefonon van lehetőség!

Személyes ügyintézésre kizárólag e-mailben történt előzetesen időpont egyeztetést követően van mód

Kérjük, hogy legalább 24 órával korábban a képzési központ esetében a tanulmányi ügyintézőjüknél illetve pécsi képzési helyen tanulmányokat folytató hallgatók pedig az  info@etk.pte.hu e-mail címen jelezzék milyen ügyben kérik a segítséget. Az ügyfélszolgálaton kizárólag abban az időpontban jelenjenek meg, melyről előzően tájékoztatást kaptak.

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy a járványügyi helyzetre tekintettel az ügyfélszolgálat kizárólag szájat és az orrot eltakaró eszközök (például orvosi maszk, sál, kendő, továbbiakban: maszk) viselése esetén látogatható!

Vigyázzunk Egymásra!

Együtt Tényleg Könnyebb! #ETKcsalád