V. Országos Tudományos Védőnői Fórum

2024. JÚNIUS 11. Hírek Kari hírek

A Semmelweis Egyetem Egészségtudományi Kar Családgondozási Módszertani Tanszék kollégáinak szervezésében hazánk hat védőnőképzést folytató felsőoktatási intézményének részvételével valósult meg az V. Országos Tudományos Védőnői Fórum.

A Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kart két hallgató képviselte az eseményen.

Oláh Réka szakvédőnő hallgató Mell önvizsgálatával kapcsolatos tudatosság és attitűdök vizsgálata című előadásával a MAVE különdíját nyerte el.

Völgyiné Bujdosó Tímea védőnő hallgató Egészségműveltség és egészségtudatosság várandóssághoz kapcsolódó egyes szegmenseinek vizsgálata gravidák körében előadásával első helyezést ért el.

A hallgatók témavezetője Dr. Karácsony Ilona a Védőnői és Prevenciós Tanszék adjunktusa

Az eredményekhez szívből gratulálunk hallgatóinknak és további munkájukhoz sok sikert kívánunk!