Szakkollégiumi Nap 2023

2023. OKTÓBER 20. Hírek Oktatás, Tanulmányi Ügyek

Az elmúlt évek kihagyásai után, 2023. október 18-án ismét megrendezésre került a Szakkollégiumi Nap, ahol az Egyetem mind a 19 szakkollégiuma képviseltette magát, köztük a PTE Egészségtudományi Kar Egészségtudományi Szakkollégiuma is. A rendezvényen karunk szakkollégiumának vezetősége, hallgatói és oktatói tagjai is megjelentek. Az eseményen sor került az egyes szakkollégiumok bemutatkozására, így megismerhettük felépítésüket, célkitűzéseiket, működésüket, eredményeiket, továbbá tudományos, közéleti és társadalmi felelősségvállalással kapcsolatos programjait is. Az Egészségtudományi Szakkollégium képviseletében Trixler Bettina, a Szakkollégium titkára, és Sántics-Kajos Luca képzési központ referens tartott előadást. A szakkollégiumok munkásságának megismerésén túl az esemény lehetőséget biztosított a szakmai kapcsolatok, együttműködések kialakítására is.