• Pályázati felhívás Erasmus+ személyzeti mobilitásra
    2016. OKTÓBER 4.

Erasmus+ személyzet mobilitás pályázati kiírás

• Francia Kormány ösztöndíj program
    2016. OKTÓBER 4.

A francia felsőoktatást külföldön népszerűsítő nemzeti ügynökséget képviselő Magyarországi Campus France Központ célja a Franciaországban felsőfokú tanulmányokat folytatni kívánó magyar és Magyarországon tartózkodó külföldi hallgatók mobilitásának elősegítése.

• Pécs - Orange ösztöndíj kiirás
    2016. SZEPTEMBER 12.

Az Orange Munkaerő Szolgáltató Kft. pályázatot hirdet a 2016/17-es tanév őszi félévére három régió – Észak-Alföld, Budapest, Dél-Dunántúl - egészségtudományi karán tanuló hallgatók részére.

• Német nyelvtudás fejlesztése – pályázat
    2016. SZEPTEMBER 14.

A Magyar – Német Együttműködés az Egészségügyi Iskolai és Felsőoktatásért Közhasznú Alapítvány pályázatot hirdet.

• Erasmus pótpályázati kiírás
    2016. SZEPTEMBER 14.

• Osztrák–Magyar Akció Alapítvány felhívása
    2016. SZEPTEMBER 22.

Az Osztrák Tudományos és Kutatásügyi Minisztérium, valamint a Magyar Művelődési és Közoktatási Minisztérium a Magyar Köztársaság és az Osztrák Köztársaság megalakította az "Osztrák-Magyar Tudományos és Oktatási Kooperációs Akcióprogramot", amely az Ausztria és Magyarország közötti tudományos élet és a felsőoktatás kapcsolatainak elmélyítését szolgálja.

• Magyar Sportcsillagok Ösztöndíjprogram - jelentkezési felhívás
    2016. SZEPTEMBER 22.

• Kriszbacher Tehetség Ösztöndíj - pályázat
    2016. SZEPTEMBER 6.

PTE ismét meghirdeti tehetséges, szakterületükön legkiválóbb hallgatói számára a PTE Kriszbacher Ildikó Ösztöndíjat (KIÖ). A KIÖ egyéni Munkatervnek megfelelően folytatott szakmai munka végzését támogatja. Célja a legtehetségesebb hallgatók egyetemi oktatóvá és kutatóvá válásának támogatása.

• Polgármesteri Ösztöndíj - Pécs
    2016. SZEPTEMBER 9.

Pécs Megyei Jogú Város polgármestere közzétett pályázati felhívását Polgármesteri Ösztöndíj elnyerésére.