• Hiventures diáknagykövet program
    2018. FEBRUÁR 15.

A BME, MOME, Corvinus Egyetem, Debreceni Egyetem, Szegedi Tudományegyetem vagy a Pécsi Tudományegyetem hallgatója vagy? Ha a válasz igen, és mellette nem temet maga alá az egyetemi élet valamint a fiatal vállalkozóélet elkötelezett támogatójaként közösségi és proaktív személynek érzed magad, itt a nagykövet program, amit kifejezetten neked hoztunk létre!

• Zsolnay negyed programajánló
    2018. FEBRUÁR 12.

• Ápoló BSc végzettség – akár 2 év alatt
    2018. FEBRUÁR 9.

Ápoló BSc végzettség szerezhető akár 2 év alatt nappali és levelező munkarendű, államilag támogatott képzésben.

A PTE Egészségtudományi Karán (a 8 szemeszteres BSc ápoló képzésbe a közös tudományterületekből (bölcsészet-, egészség-, orvos-, társadalom-, természettudományi) a korábbi tanulmányok során megszerzett ismeretek befogadásával).

• Felhívás - Belső nyelvi képzés
    2018. FEBRUÁR 9.

Március elejétől újabb belső nyelvi képzés indul az egyetem kollégái részére.

• Egészségtudományi Szakkollégium pályázati felhívás
    2018. FEBRUÁR 8.

Az Egészségtudományi Szakkollégium egyik célja a hallgatók tudásának, ismeretének bővítése, szakmai kapcsolatok kiépítésének elősegítése, ezért lehetőséget biztosít az alábbi konferenciákon való részvételre.

• Sportegyesületek Országos Szövetsége Konferencia
    2018. FEBRUÁR 7.

SOSZ-konferencia 2018. február 12-én: “Aktualitások a sportszervezetek adózási, jogi és pályázati kérdéseiben”

• Pályaorientációs tréner képzés felhívás
    2018. FEBRUÁR 6.

Érdekel a csoportvezetés, szívesen segítenél középiskolásoknak a pályaválasztásban?

A PTE Karrier Iroda most képzést és munkát kínál Neked!

• XXIV. TDK Konferencia – Első felhívás
    2018. FEBRUÁR 2.

A TDK Konferencia időpontja:
    2018. május 4-5. (péntek-szombat)

Helyszíne:
    PTE ETK Szombathelyi Képzési Központ

• Kiírasra kerültek az Erasmus ösztöndíjak
    2018. FEBRUÁR 1.

Kiírasra kerültek a tanulmányi és szakmai Erasmus ösztöndíjak.

Jeletkezési határidő: 2018. március 20.

• Kiterjesztett hatáskörű Ápolás MSc a PTE ETK-n
    2018. JANUÁR 31.

• Campus kredit kurzus
    2018. JANUÁR 30.

• Kórházi ágyak adományozása
    2018. JANUÁR 29.

Az AGAPLESION Kórházszövetségtől a Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központja részére.

• Jegyzetvásár
    2018. JANUÁR 29.

Ismét lesz kitelepüléses jegyzetvásár!

• I. Zalaegerszegi Egészségturizmus és Utazás Kiállítás
    2018. JANUÁR 26.

Szeretettel meghívunk minden érdeklődőt a Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar Zalaegerszegi Képzési Központ szervezésében megrendezésre kerülő kiállításra.

Ideje: 2018. február 24. (szombat) 10-17 óra

Helyszín: PTE ETK Zalaegerszegi Képzési Központ Zalaegerszeg, Landorhegyi út 33. Nagyelőadó

• Egészségügyi tanár MSc hallgatók részére
    2018. JANUÁR 24.

• OTKA pályázati felhívás
    2018. JANUÁR 11.

Tisztelt Kutatók!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy megjelentek a Nemzeti Kutatási Fejlesztési és Innovációs Hivatal (korábban OTKA) idei pályázati felhívásai.

• Campus átépítési munkálatok
    2018. JANUÁR 5.

Ezúton nyújtunk tájékoztatást arról, hogy a Szepesy utcai épület I. emeletén a Modern Városok Program előrehozott beruházása keretében felújítási munkálatok kezdődnek 2018. január 8-ától, melynek időtartama előreláthatólag 3 hónap.
    A Rét utcai épületben a Baranya Megyei Kormányhivatal pályázati beruházása keretében felújítási munkálatok kezdődnek 2018. január 15-étől várhatóan március közepéig.

• Pályázati felhívás – honvédségi tartalékos ösztöndíj
    2018. JANUÁR 3.

A Magyar Honvédség Önkéntes Tartalékosok részére folyosítható ösztöndíjat alapított.

Azon pályázók is jelentkezhetnek, akik jelen felhívás kapcsán lépnének önkéntes tartalékos állományba!

• Elismerés
    2017. DECEMBER 22.

A Somogy Megyei Kormányhivatal kormánymegbízottjának elismerő oklevelét vehette át dr. Stomájer-Rácz Tímea a prevenció területén végzett kiemelkedő tevékenységéért.

• Ünnepek körüli munkarend
    2017. DEC 19.